Penthouse Liptovský Mikuláš

Zariadenie penthousu

Moderný a vzdušný interiér s výrazným akcentom

Vzdušný penthouse tohto pána je odzrkadlením jeho vášne a osobnosti, s dominantnou červenou farbou, ktorá dodáva priestoru energiu a šmrnc. Otvorená dispozícia a priečky ukončené elegantnými sklenenými svetlíkmi spájajú priestor do jednotného celku, ktorý je zároveň funkčný a esteticky pôsobivý.

Červená sa stáva výrazným prvkom v každej miestnosti. Vo veľkej obývacej miestnosti vytvára pôsobivý kontrast ku tmavému kobercu a modernému nábytku. Kuchyňa sa stáva živou srdcovou centrálnou oblasťou, kde je  červený akcent zapracovaný do matných horných skriniek.

Spálňa ponúka oázu pokoja na vysokej posteli bez čela s červenými textíliami a detailmi, ktoré zjemňujú prostredie a vytvárajú romantický nádych. Kúpeľňa je stvorená pre relaxáciu so samostojacou vaňou,  sklenenými svetlíkmi a náladovým podsvietením.

Tento penthouse je priestorom, kde sa výrazná červená farba spája s moderným dizajnom a otvoreným usporiadaním, vytvárajúc intenzívne a zároveň pohodlné miesto pre domáceho pána, kde sa môže cítiť ako doma.

zameranie priestoru aj s výrobcom nábyktu
zameranie priestoru aj s výrobcom nábyktu