Kontakt

Monika Pustajová - MONVIZUAL

Korytnická 39

034 03 Ružomberok

Prevádzková doba

Pondelok - piatok: 9:00 - 16:30

+421 908 802 561

monvizual@gmail.com

IČO: 47862645  DIČ:1073546056

Opýtajte sa čokoľvek, alebo zanechajte referenciu na  uvedený mail.

Referencie

My sme boli s návrh nadmieru spokojní. Komunikácia, ochota, vždy keď sme potrebovali s niečím poradiť, nebol s ničím problém. Veľmi pekne ďakujem za všetko a prajeme veľa úspechov.

Zuzana, Brezno


Monika je perfektnaaa. Splnila moje požiadavky na 100% a vždy keď potrebujem radu, ochotne pomôže. Teraz to už len zrealizovať. Odporúčam !!!!

Lucia


Moniku rozhodne odporúčame. Je kreatívna, flexibilná, načúva zákazníkovi, dodržiava dohodnuté termíny (čo treba zdôrazniť). Páči sa nám, že premýšľa tak, aby dielo bolo nielen dizajnovo krásne, ale myslí aj na funkčnosť celého priestoru, aby žiaden člen domácnosti nebol na vedľajšej koľaji ani dnes, ani o pár rokov. Monika, ďakujeme vám, že ste nám pomohli zhmotniť naše predstavy. Bodaj by všetci k svojej práci pristupovali tak, ako vy. Prajeme veľa zákazníkov... že budú spokojní, o tom niet pochýb.

Natália


Aj ja som mala česť spolupracovať s pani Monikou, veľmi ústretová osoba, poradí aj v tom, čom som si bola neistá, čiže naviedla ma na vhodný smer. môžem len doporučiť spoluprácu s touto osôbkou :)

Jolana P.


Vyborna spolupraca, perfektna komunikacia, odborne rady a skvele zapracovanie nasich predstav. Takze ak opat budeme potrebovat navrh, urcite sa znova obratime na Moniku. Dakujeme. .

Lucia


Aj ja som mala možnosť spolupracovať s touto šikovnou slečnou a bola som veľmi spokojná. Okrem návrhu som dostala aj tipy, ako využiť priestor a aj návrhy na zaujímavé doplnky. Takže odporúčam.

Ľubica