Návrh interiéru - 3D vizualizácie a animácie interiérov a exteriérovinteriérový dizajn, návrh interiéru, návrh kuchyne, béžová kuchyňa, capuccinová kuchyňa

Mením fantáziu na skutočnosť

Plánujete sťahovanie, staviate dom, alebo ste kreatívni a máte radi zmenu? Skôr než začnete presúvať nábytok sem a tam po dome, využite moje služby.
Pripravím pre vás komplexnú 3D grafickú vizualizáciu interiéru. Získate jasnú predstavu o tom ako vaše kreatívne snaženie dopadne a nebude vás bolieť chrbát :)
 
Ako bude naša spolupráca vyzerať?
Najprv sa vás budem veľa pýtať  (čo, ako, kde a pre koho potrebujete), vypýtam si tiež projektovú dokumentáciu, prípadne nejaké fotografie. Po dôkladnom oboznámení sa s vašim požiadavkami, navrhnem koncept návrhu a pošlem vám ho na pripomienkovanie. Následne (ak sú), zapracujem vaše pripomienky a spracujem prvé obrázky do finálnej reálnejšej podoby. Návrh schválite, alebo ho na základe tejto reálnej podoby môžete v rámci ceny ešte pripomienkovať, aby sme sa dostali k vašim očakávaným predstavám.
 
Čo odo mňa dostanete?
- pôdorys s novým návrhom interiéru
- 2 až 4 obrázky  s rôznymi pohľadmi na navrhované miestnosti
- zoznam webových linkov na produkty  použité v návrhu interiéru
 
Vizualizáciou moja práca nekončí
Okrem návrhov interiéru vám spracujem aj výkresovú dokumentáciu k nábytkom na mieru. Taktiež viem pripraviť výkresy pre profesistov, ktoré sú potrebné zvyčajne pri rekonštrukcii, alebo novej stavbe. Zakreslím polohu umiestnenia svietidiel, zásuviek, kúpeľnovej sanity, kladačské plány obkladov a dlažieb, prípadne búracie a stavebné práce. 
 
Niekedy je potrebné dohliadnuť na stavbárov aj majstrov, či sa držia návrhu, alebo svojich zaužívaných postupov. Aj v tomto viem byť nápomocná.
 
V spolupráci s obchodnými partnermi viem zabezpečiť dodávku svietidieľ, sanity a tiaktiež aj výrobu nábytku na mieru s mojím dlhodobým obchodným partnerom (pozri galériu realizácie nábytkov )
 
Tak šup, kuknite moje  práce  v galérii " vizualizácie návrhov ",  kde  postupne pribúdajú už aj realizácie celých interiérov. Ak sa vám  páčia, pozrite cenník a vyberte si službu, ktorá vám najviac vyhovuje. 
Pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti treba počítať s cestovnými nákladmi.
 

Komu vizualizácia nebude stačiť, je tu možnosť vytvorenia animačného videa z navrhovaného priestoru.

TIP : ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako sa vyhnúť niektorým chybám pri zariaďovaní obývačky,  

klik sem  https://www.daibau.sk/clanok/346/usporiadanie_nabytku_v_obyvacke#monvizual 

A akú farbu si zvoliť do interiérú? Po prečítatní tohto článku si určite vyberiete :)

www.wilio.sk/rady-a-tipy/clanok/ako-spravne-vybrat-farby-do-interieru-a-vymalovat-ako-profesional